Nieuwsflash 9 september 2021

We herhalen hieronder de procedure voor het melden van technische mankementen: Voor zaken die geen onmiddellijke interventie behoeven, stuurt u een e-mail naar vve.residence@gmail.com.
Als het gaat om een dringende melding kan u Gerard Lafaut telefonisch contacteren: +32 479 29 69 64. De kosten verbonden aan interventies waarvan de oorzaak toe te wijzen is aan nalatigheid van eigenaar/huurder, zullen aan de eigenaar worden aangerekend.
Het bestuur wenst twee werkgroepen samen te stellen: – Een werkgroep voor een mogelijke energietransitie voor het gebouw. – Een werkgroep voor de renovatie van de promenade. Het zou mooi zijn als een aantal eigenaren hierover mee willen nadenken.
Aanmelden kan via vve.residence@gmail.com. Om stankoverlast in de containerruimtes te vermijden vragen we aan eenieder om het afval in een afgesloten zak in de containers te deponeren.
Het Bestuur van de VvE Cadzand-Bad Résidence